معدل برقراری رابطه جنسی درمان سرگیجه دلایل سردرد

معدل: برقراری رابطه جنسی درمان سرگیجه دلایل سردرد آزمایشگاه رابطه جنسی استفاده میتواند خونریزی پزشکی سردرد فعالیت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

این روزها گمانه زنی ها بر سر شهردار شدن عارف بسیار داغ است و جدال میان موافقین و مخالفین اوج گرفته هست؛ علی رغم انکه برخی، او را عالی ترین گزینه می دانند، افراد

تصویر العمل محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

تصویر العمل محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

عبارات مهم : تصویر

محمدرضا عارف به خبر انتخابش جهت پست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد.

این روزها گمانه زنی ها بر سر شهردار شدن عارف بسیار داغ است و جدال میان موافقین و مخالفین اوج گرفته هست؛ علی رغم انکه برخی، او را عالی ترین گزینه می دانند، افرادی هم وجود دارند مانند صادق زیباکلام که محافظه کاری عارف را دلیلی بر عدم صلاحیتش جهت این پست معرفی می کنند.

عارف ولی خودش سکوت معناداری درپیش گرفته است که شاید نشانه رضایت باشد. محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در گفت و گو با خبرآنلاین علاوه بر تحلیلش راجع به بحران اجتماعی موجود و انتقاد به شورای عالی اجتماعی نسبت به خبر شهردار شدنش تصویر العمل نشان داد که مشروح آن در ادامه آمده است؛

آقای عارف! شرکت برنامه دوره احمدی نژاد در وقت تدوین برنامه چشم انداز 20 ساله هشدار داده بود که اگر رشد اقتصادی زیر 5 درصد باشد ما با بحران عظیم اجتماعی روبه رو می شویم آیا این هشدارها جدی گرفته نشد و کار به اینجا رسیده بسیاری نسبت به بحران های فعلی اجتماعی احساس نگرانی می کنند؟ آیا کسی پاسخگو نیست؟
ما رشد 6 درصد هم دیده بودیم، این رشد بالای 5 درصد که در برنامه آینده نگری شده است بود جهت آن بود که به کشور اول منطقه تبدیل شویم ولی اینکه زیر 5 درصد چه اتفاقی رخ دهد من چیزی نشنیده ام.

یعنی امروز که رشد اقتصادی 3 درصد شده است هست، مشکلی نداریم و همه چیز خوب است؟ یعنی همه دولت ها درست عمل کردند؟
نه ما در این زمینه عقبیم و در جهت سند چشم انداز حرکت نکردیم، توقع این است که دولت روحانی و مجلس جبران کنند.

اما این مسئله سالهاست که در کشور وجود دارد و این بی توجهی ها ما را در خطر ایجاد بحران های اجتماعی قرار داده هست، نمی توان آن را انکار کرد، فکر می کنید جهت حل این بحران ها چه اقدامی باید انجام شود؟
من وجود این بحران ها را تائید می کنم و باید به آنها توجه جدی شود. خوشبخانه شورای عالی اجتماعی تشکیل شده است و امیدوارم بتواند این بحران ها مرتفع شود. البته ما هنوز خروجی جدی از این شورا ندیدیم و امیدواریم که این شورا جدی تر به کار بپردازد، اگر پیشنهادی جهت شورای انقلاب فرهنگی یا مجلس دارند که باید به آن پرداخته شود.

چقدر جهت ایجاد یک رضایت در میان مردم مورد نیاز است که دولت و حکومت به سمت اصلاح پیش بروند ؟
ببینید در این زمینه ها که کار می شود ولی در شرایط حاضر مطالبات مردم زیاد معیشتی است و این باز می گردد به تعامل جدی دولت و مجلس که با یک نشانه یکسان به سمت حل و فصل مباحث پیش برود .

آقای عارف می گویند قرار است شما شهردار شوید؟ درست است؟
من در این رابطه صحبتی نمی کنم.

یعنی سکوت علامت رضایت است؟ فکر نمی کنید طرح شهردار شدن شما و آقای محسن هاشمی نوعی نادیده گرفتن رای مردم باشد که پای صندوق های رای آمدند؟
گفتم صحبتی نمی کنم.

تصویر العمل محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

واژه های کلیدی: تصویر | شهردار | برنامه | محمدرضا | شهرداری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz